eD WORLD

eD WORLD 2023 můžete sledovat na edecko.cz/edworld23

24.07.2024 13:06:21

Infostánek

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli věnovat svůj dnešní den návštěvě online části IT konference eD WORLD. Abyste si ji užili naplno, vybrali jsme pro vás ty nejdůležitější informace, které vám usnadní orientaci a provedou vás celým dnem.

Přednášky

Na tomto webu můžete živě sledovat všechny přednášky, které dnes probíhají v přednáškových sálech v místě konání konference (hotel Clarion, Praha).

Program přednášek můžete prozkoumat klikem na odkaz Program přednášek v menu.

Všechny přednášky budou po ukončení konference k dispozici také ve formě záznamu.

Přednášky sledujte po kliku na odkaz Sledovat přednášky v menu.


Rozhovory z výstavních stánků a zákulisí konference

Kromě přednášek vám z letošního eD WORLDu nabídneme i video vstupy naší eD reportérky Hanky. Hanka se bude celý den pohybovat v prostorách konference a navštíví celou řadu zajímavých výstavních stánků a pokusí se vám ukázat i něco málo ze zákulisí celé akce.

V případě dotazů ohledně organizace konference neváhejte kontaktovat organizátorku akce Martinu Brauner, kontakt na ni najdete níže.

S organizačním týmem se můžete spojit i skrze online chat. Chat je dostupný na celém webu po kliku na "Online podpora".

Přejeme hezký den a věříme, že si celou konferenci užijete naplno!

Úvodní video

FAQ

eD WORLD 22 je inovativní verzí tradiční podzimní konference, která se pravidelně koná v Praze. Je určena primárně pro registrované klienty distributora eD system.

Její součástí je i online část - vysílání programu v podobě přednášek a reportérských vstupů. Díky tomu má široký zásah českého i slovenského trhu současně.

Světoví IT výrobci zde představují své nejnovější produkty na nadcházející sezonu.

eD WORLD připravujeme ve formátu 2v1.

Kompletní program konference je dostupný pro fyzické návštěvníky v pražském hotelu Clarion v den konference.


Online návštěvníci na tomto webu mohou sledovat živé přenosy všech přednášek zástupců značek z přednáškových sálů.


Kromě přednášek z letošního eD WORLDu nabídneme i video vstupy naší eD reportérky Hanky. Hanka se bude celý den pohybovat v prostorách konference a navštíví celou řadu zajímavých výstavních stánků a pokusí se ukázat i něco málo ze zákulisí celé akce.


Na webu budou po ukončení akce k dispozici záznamy přednášek i vstupů eD reportérky.


Online návštěvníci nemohou sledovat speciální přednášku (hotelové foyer) a nemohou navštívit výstavní stánky zástupců značek.


Ano, záznam bude možné zhlédnout po skončení vysílání zde na tomto webu a dále na YouTube kanále eD system.

Záznam bude dostupný pro všechny 3 přednáškové sály (Aquarius, Taurus, Leo) i vysílání eD reportérky (vstupy z výstavních stánků, rozhovory, panelová diskuze).

Program konference

Informace o online kvízu

eD WORLD 22 nabídne hlavní slosovatelnou tombolu přímo v místě konání akce v hotelu Clarion. Proto jsme se rozhodli dále nenabízet možnost online kvízu, který si můžete pamatovat z předchozí akce.